APLIKACE

Terminály, bezkontaktní čtečky a převodníky z produkce naší firmy používají ve svých Jídelních, Docházkových a Přístupových systémech naši partneři. VÍTÁME další PARTNERY z řad SW firem!

Aplikace

Aplikace
VIS-Plzeň s.r.o.

Stravné je komplexní řešení pro provozovny hromadného stravování, zejména pro školní a závodní jídelny. Přístupový systém Otvírač umožňuje sledovat prostou oprávněnost vstupu či průchodu osob. Vrátnice obsahuje podporu sledování docházky, včetně evidence pracovní doby a sestavování výkazů práce. VIS Plzeň doposud zrealizovala na několik tisíc instalací v oblasti stravování, především ve školství, s HW naší společnosti. Docházkové a přístupové systémy .Mersite s.r.o.

Mersite Presence3 je modulární docházkový systém vytvořený v nejmodernějším vývojovém prostředí .NET pracující na databázi MS SQL Server.I - Ekonom s.r.o.

Modulární identifikační systém obsahuje Docházku, Přístupy,Parkoviště, Stravování, Sledování výroby a Výpůjčky nářadí a měřidel.Kostax s.r.o.

Instalace a správa počítačových sítí. Instalace přístupových a docházkových systémů . Servisní partner pro Jihočeský kraj.Gnome

Instalace a správa počítačových sítí. Instalace přístupových a docházkových systémů, Servisní partner pro Prahu a Středočeský kraj.Barda SW,HW

Hardwarové i softwarové zázemí pro školy, školky a další školská zařízení . 
VIS s.r.o. Mersite s.r.o. Inel s.r.o. Kostax s.r.o. Gnome Barda SW,HW s.r.o.
© 2015 EC-Elektronik s.r.o.. Všechna práva vyhrazena